SKUPINOVÝ PROGRAM

Získejte potřebnou podporu

Výhodou skupinového programu je skupinová podpora, která je pro některé jedince velmi důležitá. Společně s dalšími účastníky se totiž při workshopu 1x za 14 dnů vzájemně podpoříte a uvědomíte si, že v tom nejste sami. Pro každou změnu je motivace zásadní, a to je přesně to, co včetně stravovacího, pohybového a relaxačního plánu na každý den dostanete.

3 měsíce, které vám změní život

Programem změníme váš životní styl tak, abyste se už nevraceli ke starým návykům, konečně dosáhli svých cílů, ať to je hubnutí, odstranění bolesti, snížení stresu či snížení vašeho biologického věku, a žili tak zdravější, delší a spokojenější život.

Co program obsahuje?

Program se skládá ze 3 hlavních částí

NUTRIČNÍ ČÁST

Dále program obsahuje:

Skupinové workshopy 1x za 14 dnů

 

Vstupní diagnostiku u lékaře včetně rozboru krve

Opcionálně kontinuální měření krevní glukózy za příplatek (k čemu je?)

Průběžná diagnostika 1x měsíčně

Vyhodnocení výsledků po ukončení programu

Doporučení pro trvalé udržení změny

 

Jak bude program probíhat?

Vstupní wellness analýza

Anamnéza- (imunita, alergie, trávení, gynekologické problémy, kožní problémy, pohybový aparát, psychická kondice, pitný režim a vylučování...)
Měření na bioimpedančním přístroji ( hmotnost, mineralizace kostry, množství tuků a svalů, funkce lymfatického systému, množství funkční vody, metabolický věk, BMS a rychlost metabolismu)
Základní biochemické vyšetření krve, v případě potřeby konzultace s lékařem
Analýza výsledků a hodnocení

Setkání se skupinou

První skupinový wrokshop vedený Health Koučem, na kterém vám Health Kouč představí stravovací, pohybový a stress management plán, a vysvětlí vám vše potřebné. 

Implementace a vykonávání plánů

Implementace plánů do vašeho každodenního života.

Průběžné skupinové workshopy

Každých 14 dnů se sejdete s ostatními účastníky a s hlavním Health Koučem, proberete váš progres a obohatíte se o zkušenosti ostatních.

Výstupní analýza

Stejná analýza jako při vstupu. Porovnání výsledků na začátku a po ukončení programu. 

Dokončení programu

Pop (42).png

Tímto váš intenzivní program končí, ale váš nový životní styl se určitě nemění. Po absolvování byste se měli cítit skutečně jinak, transformováni k lepším a zdravějším návykům, a k těm starým se už nikdy nevrátit.

Trvání: 3 měsíce

Cena: 9 990,- Kč