ZDRAVĚJŠÍ A DELŠÍ ŽIVOT

Náš zdravotní systém dělá velké pokroky v léčení akutních onemocnění, ale není nastaven a nemá kapacity na to, aby lidem pomáhal měnit jejich rizikové chování. Bohužel se většinou zaměřujeme pouze na léčení symptomů a ne na skutečné, prvotní příčiny chorob. To chceme změnit naším programem.

Co v našich programech najdete:

33%

OBYVATELSTVA V ČR
MÁ PREDIABETES NEBO DIABETES

70%

POPULACE MÁ NADVÁHU NEBO JE OBÉZNÍ

1/3

POPULACE UMÍRÁ NA RAKOVINU

70%

ONEMOCNĚNÍ NA RAKOVINU SOUVISÍ S BEHAVIORÁLNÍMI FAKTORY, KTERÉ MŮŽEME OVLIVNIT

CO JE V TOM PRO
VÁS

Delší, lepší a spokojenější život a dokážete si splnit řadu cílů jako:

Pop (79).png

Hubnutí, zvýšení vitality a kondice

Pop (78).png

Snížení vašeho biologického věku

Pop (76).png

Snížení zánětlivosti organismu a bolesti

Pop (77).png

Zlepšení kognitivních schopností a

snížení hladiny stresu.

To vše vede k prevenci řady civilizačních chorob jako je rakovina, diabetes, metabolický syndrom a další.

NAŠE TRANSFORMAČNÍ PROGRAMY
V SOBĚ MAJÍ VŠE

V rámci našich programů vám prostřednictvím profesionálních Health Coachů poskytneme transfer znalostí k udržitelné změně, detailní plán na každý den, vyhodnocování a zpětnou vazbu ohledně vašeho pokroku a v neposlední řadě mentální podporu. Podle našeho názoru je 3měsíční délka programu minimální doba, která je nutná pro udržitelnou změnu životního stylu.

Proč náš program? Proč teď?

jacek-dylag-PMxT0XtQ--A-unsplash_edited.

DRAMATICKÝ NÁRŮST CIVILIZAČNÍCH CHOROB

Člověk by si mohl myslet, že stejnou měrou, jak společnost bohatne a zvyšují se výdaje na zdravotní péči i prevenci chorob, se zlepšuje i zdraví lidí. Bohužel má zvyšování životního standardu i své stinné stránky. Jedná se o celý komplex příčin, který vede k dramatickému nárůstu civilizačních chorob jako je diabetes, kardiovaskulární choroby a rakovina. Za většinou z těchto onemocnění stojí plíživé změny životního stylu. Pokud ponecháme stranou zneužívání návykových látek (alkohol, nikotin, drogy), jsou 3 nejdůležitější příčiny současných tragických zdravotních trendů stravovací návyky, nedostatek pohybových aktivit a stres.

TRVALÁ ZMĚNA JE EXTRÉMNĚ NÁROČNÁ

Správně se stravovat, více se hýbat a méně se stresovat. Je to jednoduché. To přece dokáže každý. Nebo? Bohužel změna chování a změna zažitých návyků je nesmírně těžká a málokdo je schopen jí sám zvládnout. Proč je tomu tak? Jedna z příčin leží ve fyziologii našeho mozku, který se snaží šetřit energií a tudíž automatizovat většinu aktivit. Ukládají se tak podvědomé mentální vzorce, které lze jen velmi obtížně měnit.

Kdo program připravil?

Untitled design-64.png


Nutriční část připravovala Anna Richtrováspoluzakladatelka IHCA, výživová poradkyně a koučka s obrovským zájmem o fyzické i psychické zdraví.

  • Instagram
  • LinkedIn

Anna Richtrová


Pohybovou část připravoval Mgr. Jakub Hrubeš - spoluzakladatel IHCA, mentální kouč, sportovní mentor a lektor, ve světě fitnessu a sportu se pohybuje od roku 2008.
 

Untitled design-66.png

Mgr. Jakub Hrubeš

  • Instagram
  • LinkedIn
Untitled design-65.png

Stress Management část připravovala Mgr. Kamila Ulčová (NLC)spoluzakladatelka IHCA, která se zaměřuje na koučink stresu a stresových poruch, koučink a rozvoj komunikačních dovedností, koučink zdravého životního stylu a hubnutí

Mgr. Kamila Ulčová (NLC)

  • Instagram
  • LinkedIn

Dr. Ivan Černohorský se podílel na přípravě celého programu - spoluzakladatel IHCA, který se zabývá koučinkem manažerů a sportovců. Od roku 2005 působí v oblasti lidských zdrojů. Pod značkou Mindset se věnuje vzdělávacím projektům „Mindset Coaching“ a „Mindset Health Coaching“.

Untitled design-67.png
  • Instagram
  • LinkedIn

Dr. Ivan Černohorský

"Účelem programů není pouze lidem pomoci shodit pár kilo nebo odstranit jejich momentální bolest, ale skutečná transformace a změna jejich života k lepšímu, na pořád."

Untitled design-67.png

Dr. Ivan Černohorský

Pop (74)_edited.png

Změna je život

Vyberte si program, který vyhovuje Vám a jenom Vám.