top of page
Untitled design-106.png

2. IHCA konference: 

Strategie k dlouhověkosti

Mentální a fyzické zdraví do vysokého věku

11.10.22 | 15:00-18:00+
KONFEREČNÍ SÁL  SPORTCENTRUM FK SLAVOJ VYŠEHRAD, Mikuláše z Husi 1709/1, Praha 4

Jak si udržet mentální vitalitu ve vyšším věku a jak dozrát v moudrého člověka s životním nadhledem.

MUDr. Radkin Honzák, CSc.

je přední český psychiatr, publicista i pedagog. Vystudoval všeobecné lékařství na Univerzitě Karlově v Praze. Zabýval se výzkumem výživy, spánku i stresu. Později se specializoval na psychiatrii, psychoterapii a psychosomatický přístup.
Má vlastní blog, na kterém zveřejňuje příspěvky o aktuálním dění. Stvořil několik populárně-naučných knih o psychologii. Mezi ty nejžádanější patří Jak žít a vyhnout se syndromu vyhořeníPsychosomatická prvouka či Dědeček potrkal jelena.
V současné době pracuje jako ambulantní lékař pro IKEM a také pro Psychiatrickou nemocnici v Bohnicích.

b1e42e2bf367dd451b93fcca2d8b0875.jpg

Koučink dlouhověkosti

Mgr. Kamila Ulčová

Koučka, lektorka komunikace a moderátorka. V IHCA se zabývá koučinkem změny životního stylu ke zdravějšímu a plnějšímu životu. V koučovací praxi s klienty pracuje na strategiích pro zvládání nadměrného stresu a úzkosti.

Untitled design-35.png

Pohybem k dlouhověkosti

Mgr. Jakub Hrubeš

Absolvent UK PEDF Praha. Sport prolíná celý jeho život. Kromě své činnosti v Akademii Mindset, je spoluzakladatelem mezinárodní koučinkové asociace IHCA, nebo spolumajitelem vzdělávací platformy pro fitness trenéry trenerskapraxe.cz. V současné době se věnuje především mentálnímu koučinku vrcholových sportovců.

Untitled design-66.png

Japonský životní styl jako inspirace k dlouhověkosti

Martin Vačkář

přední český japanolog, publicista, dramatik, překladatel a tlumočník z japonštiny, je držitelem japonského Řádu vycházejícího slunce se stříbrnými a zlatými paprsky za přínos ke kulturním vztahům mezi Japonskem a Českem. 

Kořeny má v rodině hudebního skladatele Dalibora C. Vačkáře. Studoval anglistiku a japanologii na FFUK v Praze, japonštinu v Tokiu, a dále na Curyšské universitě ve Švýcarsku. Od začátku osmdesátých let. 20. století pracoval jako novinář, publicista, překladatel a tlumočník z japonštiny. Zastával také funkci koordinátora japonských televizních týmů při natáčení dokumentárních programů o české hudbě, kulturních památkách, historii holocaustu a také sportu. Píše pro hudební divadlo a seznamuje veřejnost s japonskou kulturou a duší.

3f330c4c5dd9506fc60cd2615fac9dce.jpg

Stravou k dlouhověkosti

Anna Richtrová

Nutriční terapeutka a koučka. Výživu vystudovala na naturopatické akademii The Nutritional Healing Foundation ve Velké Británii. Specializuje se na vliv stravy na fyzické i psychické zdraví, podporu léčby chronických onemocnění a poruchy příjmu potravy.

Untitled design-36.png

Rapamycin, Metformin, NAD+ a další:

Farmakologické strategie k prodloužení života

Dr. Ivan Černohorský

Science & Health Enthusiast. Behaviorální ekonom. Vyvinul vzdělávací projekty Mindset Coaching®, Mindset Health Coaching zaměřené na psychologii změny chování a změny životního stylu. Zakladatel školy koučinku Mindset Academy s.r.o.

Untitled design-67.png
bottom of page