top of page
Pop (53)_edited_edited_edited_edited.png

POHYBOVÝ PLÁN

Hýbat se vás bude bavit!

S naším Pohybovým plánem nejen zhubnete, dostanete se do lepší fyzické kondice a celkově i lepšího mentálního stavu, ale také vás bude bavit. Plán vám nabídne zdravou, efektivní a nenásilnou formu pohybových aktivit, které jsou do celého systému cvičení dosazené tak, aby zbytečně nepřetěžovaly daného cvičence, a zároveň byly dostatečně stimulační a tělo na ně muselo reagovat.

Detailní pohybový plán v pdf

Instruktážní videa

Kompletní video průvodce programem

V Pohybovém plánu najdete

Celkovým cílem a úkolem tohoto programu je vytvoření celistvého systému, který uživateli (vám) nabídne zdravou, efektivní a nenásilnou formu pohybových aktivit.

 

Ty jsou do celého systému cvičení dosazené tak, aby zbytečně nepřetěžovaly daného cvičence, a zároveň byly dostatečně stimulační a tělo na ně muselo reagovat. 

Systém aktivit je navíc částečně volitelný (kardio), tudíž i dle svých preferencí a oblíbenosti můžete vždy vybrat tu, kterou máte nejraději nebo ji chcete zkusit. 

Screenshot 2022-12-05 at 17.01.07.png
Screenshot 2022-12-05 at 17.00.23.png
Screenshot 2022-12-05 at 16.58.39.png
Screenshot 2022-12-05 at 16.59.00.png

Plán se skládá pouze z ozkoušených a vědecky ověřených metod

V plánu naleznete pouze vědecky ověřené informace a nejefektivnější postupy vyzkoušené na stovkách klientů, kterým se jejich změna v rámci upevnění zdraví a zdravého životního stylu povedla, a kteří si tak změnili život.

Plán má 3 základní pilíře

Posilování

Kardio cvičení

Regenerační a mobilizační cvičení

Kdo Pohybový plán připravil?

Mgr. Jakub Hrubeš

Mentální kouč, sportovní mentor a lektor. Ve sféře fitness, sportu a vedení lidí se pohybuje od roku 2008. Ve své praxi mentálního kouče spolupracuje převážně s vrcholovými sportovci v oblasti maximalizace výkonu, kde se také podílí na úpravě jejich tréninkových procesů z hlediska efektivity, návyků a upevnění zdraví v rámci vědy a nejmodernějších trendů. V roli lektora působí v Mindset Academy, je spoluzakladatelem školící platformy pro fitness trenéry trenerskapraxe.cz a kromě samotného koučování má zkušenosti z několika manažerských pozic nebo Českého rozhlasu.

Untitled design-66.png
bottom of page