Pop (53)_edited_edited_edited_edited.png

POHYBOVÝ PLÁN

Hýbat se vás bude bavit!

S naším Pohybovým plánem nejen zhubnete, dostanete se do lepší fyzické kondice a celkově i lepšího mentálního stavu, ale také vás bude bavit. Plán vám nabídne zdravou, efektivní a nenásilnou formu pohybových aktivit, které jsou do celého systému cvičení dosazené tak, aby zbytečně nepřetěžovaly daného cvičence, a zároveň byly dostatečně stimulační a tělo na ně muselo reagovat.

Detailní pohybový plán v pdf

Instruktážní videa

Kompletní video průvodce programem

Vůbec nevadí, že začínáte

Pohybový plán je určený pro začátečníky a mírně pokročilé cvičence, kteří se cvičením začínají nebo se celkově neorientují v problematice pohybových aktivit. Je tedy především pro ty, kteří nevědí, jak začít, nebo se nevyznají v nepřeberných, neověřených a leckdy zavádějících zdrojích a doporučeních, které jim mohou naopak ublížit. 

Pop (54).png
Pop (86).png

Ozkoušené a vědecky ověřené metody

V plánu naleznete pouze vědecky ověřené informace a nejefektivnější postupy vyzkoušené na stovkách klientů, kterým se jejich změna v rámci upevnění zdraví a zdravého životního stylu povedla, a kteří si tak změnili život.

Plán se skládá ze 3 základních pilířů

Posilování

Kardio cvičení

Regenerační a mobilizační cvičení

Kdo Pohybový plán připravil?

Mgr. Jakub Hrubeš

Mentální kouč, sportovní mentor a lektor. Ve sféře fitness, sportu a vedení lidí se pohybuje od roku 2008. Ve své praxi mentálního kouče spolupracuje převážně s vrcholovými sportovci v oblasti maximalizace výkonu, kde se také podílí na úpravě jejich tréninkových procesů z hlediska efektivity, návyků a upevnění zdraví v rámci vědy a nejmodernějších trendů. V roli lektora působí v Mindset Academy, je spoluzakladatelem školící platformy pro fitness trenéry trenerskapraxe.cz a kromě samotného koučování má zkušenosti z několika manažerských pozic nebo Českého rozhlasu.

Untitled design-66.png

Vyberte si vám vyhovující program a začněte s Pohybovým plánem ještě dnes.