top of page
Pop (56).png

STRES MANAGEMENT PLÁN

Práce se stresem je pro celkové zdraví klíčová - my vás naučíme, jak na to

Cílem tříměsíčního Stress Management Programu je vytvoření a prohloubení Vašich nových, zdravějších a pozitivnějších návyků. Návyků vedoucích ke zdravému tělu, zdravé mysli a daleko lepší kvalitě Vašeho života.

Instruktážní videa

Ve Stress Management plánu najdete

Významnou pozornost budeme věnovat strategiím proti stresu a dovednosti relaxace. Zvládání stresu je jednou z nejdůležitějších cest ke komplexnímu zdraví, štíhlému tělu, dlouhověkosti a lepší kondici.

Pop - 2022-12-05T172151_edited.png
Pop (83).png

Jasně nastavíme vaše cíle a vize

Nastavíme vaše cíle tak, aby s Vámi skutečně souzněly, měly pro vás hodnotu a význam a byly skutečně dosažitelné. Pokud budete vědět, za čím konkrétně směřujete, jakou konkrétní změnu si pro sebe přejete, budete na správné cestě. 

Kdo připravil Stress Management plán?

Mgr. Kamila Ulčová (NLC)

Vystudovala sociální a masovou komunikaci a žurnalistiku. Téměř 20 let se věnovala televiznímu, rozhlasovému i veřejnému moderování a práci v médiích. V posledních letech své zkušenosti s mezilidskou komunikací propojuje s profesionálním koučinkem osobního rozvoje. Kamila prošla tréninkem profesionálních koučů na prestižních školách, včetně Mindset Academy. Zaměřuje se na koučink stresu a stresových poruch, koučink a rozvoj komunikačních dovedností, koučink zdravého životního stylu a hubnutí.

Untitled design-65.png
bottom of page