Pop (56).png

STRES MANAGEMENT PLÁN

Práce se stresem je pro celkové zdraví klíčová - my vás naučíme, jak na to

Cílem tříměsíčního Stress Management Programu je vytvoření a prohloubení Vašich nových, zdravějších a pozitivnějších návyků. Návyků vedoucích ke zdravému tělu, zdravé mysli a daleko lepší kvalitě Vašeho života.

Instruktážní videa

Najděte si Vaši cestu ke zdraví

Významnou pozornost budeme věnovat strategiím proti stresu a dovednosti relaxace. Zvládání stresu je jednou z nejdůležitějších cest ke komplexnímu zdraví, štíhlému tělu, dlouhověkosti a lepší kondici.

Pop (85).png
Pop (83).png

Mějte jasné cíle a vize

Nastavíme Vaše cíle tak, aby s Vámi skutečně souzněly, měly pro Vás hodnotu a význam a byly skutečně dosažitelné. Pokud budete vědět, za čím konkrétně směřujete, jakou konkrétní změnu si pro sebe přejete, budete na správné cestě. 

Nebuďte na hubnutí sami, s profi podporou přijde skutečná změna

Po celou dobu programu budete rozvíjet sebereflexi, posilovat sebedůvěru a sebepoznání, oceňovat své pokroky a vymýšlet nové kroky, jak uskutečnit Vaše sny. Získáte bezpečné prostředí pro sebe, kde se budete moci rozvíjet, hubnout, zklidnit se a nastartovat život, jaký si  přejete, aby konečně byl.

Vaše změna musí být Vaše, pro Vás a o Vás!

Pop (59).png

Kdo připravil Stress Management plán?

Mgr. Kamila Ulčová (NLC)

Vystudovala sociální a masovou komunikaci a žurnalistiku. Téměř 20 let se věnovala televiznímu, rozhlasovému i veřejnému moderování a práci v médiích. V posledních letech své zkušenosti s mezilidskou komunikací propojuje s profesionálním koučinkem osobního rozvoje. Kamila prošla tréninkem profesionálních koučů na prestižních školách, včetně Mindset Academy. Zaměřuje se na koučink stresu a stresových poruch, koučink a rozvoj komunikačních dovedností, koučink zdravého životního stylu a hubnutí.

Untitled design-65.png

Vyberte si vám vyhovující program a začněte s nutričním plánem ještě dnes.