Nutriční program

Untitled design-194.png
Untitled design-195.png

Program, který máte  před sebou, je založený na moderních poznatcích ze světa výživy a funkční medicíny.

Nejedná se o běžnou kalorickou restrikci, kterou dlouhá léta doporučují výživoví specialisté, nýbrž o efektivní program podložený mnohými vědeckými výzkumy a inspirovaný těmi nejlepšími funkčními lékaři.

Tento program je rozdělený do několika fází.

1. fáze

trvá 3 - 6 týdnů, podle individuální potřeby (viz. délka trvání 1. fáze). Je trochu restriktivnější, ale zároveň velice důležitá. Tato fáze nám totiž pomůže ozdravit metabolismus a přeprogramovat jej do efektivnějšího režimu. Zároveň Vám pomůže se během několika krátkých dnů, nebo týdnů zbavit chutí na sladké a vysoce zpracované potraviny.

3. fáze

je pokračováním předchozího režimu a může trvat klidně po zbytek Vašeho života. Pokud si budete přát, zahrnete další vyřazené potraviny a pomalu budete hledat cestu, k vlastnímu ideálu zdravého stravování. K programu, který pro Vás osobně bude udržitelný, zdravý a hlavně Vás bude bavit. Neexistuje žádný universální program vhodný pro všechny!

Nezapomeňte, že chuťe není statický smysl. Mění se a přizpůsobuje, podle toho, co a jak jíme :).

2. fáze

trvá 2 - 4 týdny, podle individuální potřeby (viz. délka trvání programu). Pomalu se v ní začínají zařazovat některé potravinové skupiny, které a vyřadili ve fázi 1 a zároveň se naučíte s těmito potravinami zacházet, co nejefektivněji, aby jste si s váhou už nikdy nemuseli lámat hlavu.

I'm a testimonial. Click to edit me and add text that says something nice about you and your services. Let your customers review you and tell their friends how great you are.

Robb Walters