top of page
Pop (45).png

NUTRIČNÍ PLÁN

Zdraví bez hladovění a neustálé kontroly.

Jedinečný program, který vede k celkovému ozdravení organismu, zvýšení energie a prodloužení života. Obsahuje praktické tipy, jak se stravovat pro dosažení a udržení optimální váhy, udržení vyvážené hladiny krevního cukru a celkové rovnováhy organismu. V plánu doporučujeme pouze chutná, zdravá a přirozená jídla, která mají blahodárný vliv na celý organismus.

Komplexní nutriční plán v pdf

Videa

Recepty

Plán obsahuje vše, co je třeba

V plánu naleznete popis a vysvětlení stravovacího protokolu, seznamy vhodných a nevhodných potravin, rámec stravování, mnoho návrhů všech denních jídel i recepty na výborná jídla.  Dále vám vysvětlíme, jak se stravovat, abyste si udrželi stabilní hladinu krevního cukru a jak vhodně kombinovat potraviny tak, aby shozená kila zůstala dole.

Screenshot 2022-12-05 at 16.35.52.png
Screenshot 2022-12-05 at 16.49.40.png
Screenshot 2022-12-05 at 16.49.03.png
Screenshot 2022-12-05 at 16.42.40.png
Screenshot 2022-12-05 at 16.39.21.png

Plán je založen na moderní vědě a funkční medicíně

Náš Nutriční plán je sestaven na základě moderní vědy a nejnovějších poznatků ze světa funkční medicíny. Používá pouze přirozené potraviny a kromě redukce tak vede ke zvýšení energie, lepší náladě a pevnějšímu zdraví.

Plán má 3 fáze

1. FÁZE

Reset

metabolismu

Trvá 3 - 6 týdnů, podle individuální potřeby (viz. délka trvání 1. fáze). Je trochu restriktivnější, ale zároveň velice důležitá. Tato fáze Vám totiž pomůže ozdravit metabolismus a přeprogramovat jej do efektivnějšího režimu. Zároveň Vám pomůže se během několika krátkých dnů, nebo týdnů zbavit chutí na sladké a vysoce zpracované potraviny.

2. FÁZE

Pozvolný přechod na stravovací režim

Trvá 2 - 4 týdny, podle individuální potřeby (viz. délka trvání programu). Pomalu se v ní začínají zařazovat některé potravinové skupiny, které se vyřadily ve fázi 1 a zároveň se naučíte s těmito potravinami zacházet co nejefektivněji, abyste si s váhou už nikdy nemuseli lámat hlavu.

3. FÁZE

Nastavení individuálního ideálního stravovacího režimu

Pokračování předchozího režimu, který může trvat klidně po zbytek Vašeho života. Pokud si budete přát, zahrnete další vyřazené potraviny a pomalu budete hledat cestu k vlastnímu ideálu zdravého stravování. K programu, který pro Vás osobně bude udržitelný, zdravý a hlavně Vás bude bavit. 

Kdo Nutriční plán připravil?

Anna Richtrová

Výživová poradkyně a koučka s obrovským zájmem o fyzické i psychické zdraví. Při svém dlouholetém pobytu ve velké Británii vystudovala dvouletý kurz výživy na The Nutrititional healing fundation, který spojuje intenzivní výuku výživy, anatomie a fyziologie a naturopatických terapeutických technik, které podporují očistu organismu a jeho samouzdravovací proces.

Untitled design-36.png
bottom of page