top of page
Konference Startegie k celostnímu zdraví-2.png

STRATEGIE K CELOSTNÍMU ZDRAVÍ

19.05.22 | 15:00-18:00+
KONFEREČNÍ SÁL S LETNÍ TERASOU ADRESA: SPORTCENTRUM FK SLAVOJ VYŠEHRAD, Mikuláše z Husi 1709/1, Praha 4
ZAR82e786_KARELVORISEK.jpg
Untitled design-36.png
HC4Ep0.jpeg
Untitled design-35.png
Untitled design-66.png
Untitled design-67.png

Konference je určená pro kouče zdravého životního stylu, nutriční specialisty, lékaře, ale také širokou veřejnost zajímající se o nejnovější trendy v oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

 

Nepropásněte možnost získat nejnovější poznatky z oblasti zdraví, zdravého životního stylu a koučinku, a to přímo od renomovaných odborníků, které znáte z televizní obrazovky nebo dalších významných médií.

Právě tito lídři svých oborů na IHCA konferenci osobně vystoupí a budou zde prezentovat své poznatky, názory a výstupy z výzkumů.

Nenechte si ujít příležitost stát se pevnou součástí kreativní komunity koučů, která chce šířit ideu holistického přístupu k optimalizaci zdraví, a to hlavně skrz efektivní úpravy životního stylu.

Přijďte si poslechnout přednášky hvězdných mluvčí, kteří vědí, o čem mluví, diskutujte s nimi a získejte nejnovější informace, které mohou změnit život vám nebo vašim klientům.

 

NA IHCA KONFERENCI VYSTOUPÍ:

 

 

 

 

PharmDr. Margit Slimáková 

Dietoložka, blogerka a propagátorka zdravotní prevence. Autorka bestsellerů „Velmi osobní kniha o zdraví“ a „Osobní receptář pro zdraví a pohodu“ a výživového doporučení Zdravý talíř. Zakladatelka 1. českého think tanku Globopol věnujícího se tématům zdravotní prevence a výživy. Pravidelně publikuje a přednáší, propaguje zdravou výživu pro školy a nemocnice.

Téma: „Jak se stravovat v pohodě“

 

Ing. Dagmar Honsová Ph.D. 

vystudovala a posledních 15 let aktivně aplikuje biometeorolgii do každodenních předpovědí počasí. Tedy vliv počasí na naše každodenní aktivity fyzickou a psychickou pohodu.

Téma: "Žít zdravě podle počasí."

 

 

PhDr. Karel Voříšek

Moderátor, lektor, trenér přesvědčivého vystupování na veřejnosti, autor knih "Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu", "Osudová životních šansoniérů", "Štěstí se dá naučit", "Žij teď". Kromě moderování se věnuje i přednáškám, seminářům a individuálním konzultacím na téma mluvení před lidmi, překonání strachů a hledání vlastní cesty životem. 

Téma: "Štěstí se dá naučit"
 
 

Anna Richtrová

Nutriční terapeutka a koučka. Výživu vystudovala na naturopatické akademii The Nutritional Healing Foundation ve Velké Británii. Specializuje se na vliv stravy na fyzické i psychické zdraví, podporu léčby chronických onemocnění a poruchy příjmu potravy.

Téma: "Fruktóza a její vliv na metabolické a kognitivní zdraví"
 

Mgr. Kamila Ulčová

Koučka, lektorka komunikace a moderátorka. V IHCA se zabývá koučinkem změny životního stylu ke zdravějšímu a plnějšímu životu. V koučovací praxi s klienty pracuje na strategiích pro zvládání nadměrného stresu a úzkosti.

Téma: "Jak se bránit účinně stresu a úzkosti."
 
 

Mgr. Jakub Hrubeš 

Absolvent UK PEDF Praha. Sport prolíná celý jeho život. Kromě své činnosti v Akademii Mindset, je spoluzakladatelem mezinárodní koučinkové asociace IHCA, nebo spolumajitelem vzdělávací platformy pro fitness trenéry trenerskapraxe.cz. V současné době se věnuje především mentálnímu koučinku vrcholových sportovců.

Téma: "Mentální příprava sportovců."
 

Dr. Ivan Černohorský

Science, Health & Keto Enthusiast. Behaviorální ekonom. Vyvinul vzdělávací projekty Mindset Coaching®, Mindset Health Coaching zaměřené na psychologii změny chování a změny životního stylu. Zakladatel školy koučinku Mindset Academy s.r.o.

Téma: “Ketóza: Aktuální výzkum a čtyřleté osobní zkušenosti se změnou životního stylu”

VSTUPENKA zahrnuje:

- vstup na konferenci

- zaručené místo na všech přednáškách speakerů

- občerstvení

- následující networking a volnou zábavu

Vstupenka: 490,- KČ

Vstupenku si můžete objednat zde:

68a930d5-1101-4097-a676-641248cd7e95.JPG
bottom of page