i'm an image title
press to zoom
i'm an image title
press to zoom
i'm an image title
press to zoom
i'm an image title
press to zoom
i'm an image title
press to zoom
i'm an image title
press to zoom
i'm an image title
press to zoom
i'm an image title
press to zoom
i'm an image title
press to zoom
1/1

STRATEGIE K CELOSTNÍMU ZDRAVÍ

19.05.22 | 15:00-18:00+
KONFEREČNÍ SÁL S LETNÍ TERASOU ADRESA: SPORTCENTRUM FK SLAVOJ VYŠEHRAD, Mikuláše z Husi 1709/1, Praha 4
ZAR82e786_KARELVORISEK.jpg
Untitled design-36.png
HC4Ep0.jpeg
Untitled design-35.png
Untitled design-66.png
Untitled design-67.png

Konference je určená pro kouče zdravého životního stylu, nutriční specialisty, lékaře, ale také širokou veřejnost zajímající se o nejnovější trendy v oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

 

Nepropásněte možnost získat nejnovější poznatky z oblasti zdraví, zdravého životního stylu a koučinku, a to přímo od renomovaných odborníků, které znáte z televizní obrazovky nebo dalších významných médií.

Právě tito lídři svých oborů na IHCA konferenci osobně vystoupí a budou zde prezentovat své poznatky, názory a výstupy z výzkumů.

Nenechte si ujít příležitost stát se pevnou součástí kreativní komunity koučů, která chce šířit ideu holistického přístupu k optimalizaci zdraví, a to hlavně skrz efektivní úpravy životního stylu.

Přijďte si poslechnout přednášky hvězdných mluvčí, kteří vědí, o čem mluví, diskutujte s nimi a získejte nejnovější informace, které mohou změnit život vám nebo vašim klientům.

 

NA IHCA KONFERENCI VYSTOUPÍ:

 

 

 

 

PharmDr. Margit Slimáková 

Dietoložka, blogerka a propagátorka zdravotní prevence. Autorka bestsellerů „Velmi osobní kniha o zdraví“ a „Osobní receptář pro zdraví a pohodu“ a výživového doporučení Zdravý talíř. Zakladatelka 1. českého think tanku Globopol věnujícího se tématům zdravotní prevence a výživy. Pravidelně publikuje a přednáší, propaguje zdravou výživu pro školy a nemocnice.

Téma: „Jak se stravovat v pohodě“

 

Ing. Dagmar Honsová Ph.D. 

vystudovala a posledních 15 let aktivně aplikuje biometeorolgii do každodenních předpovědí počasí. Tedy vliv počasí na naše každodenní aktivity fyzickou a psychickou pohodu.

Téma: "Žít zdravě podle počasí."

 

 

PhDr. Karel Voříšek

Moderátor, lektor, trenér přesvědčivého vystupování na veřejnosti, autor knih "Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu", "Osudová životních šansoniérů", "Štěstí se dá naučit", "Žij teď". Kromě moderování se věnuje i přednáškám, seminářům a individuálním konzultacím na téma mluvení před lidmi, překonání strachů a hledání vlastní cesty životem. 

Téma: "Štěstí se dá naučit"
 
 

Anna Richtrová

Nutriční terapeutka a koučka. Výživu vystudovala na naturopatické akademii The Nutritional Healing Foundation ve Velké Británii. Specializuje se na vliv stravy na fyzické i psychické zdraví, podporu léčby chronických onemocnění a poruchy příjmu potravy.

Téma: "Fruktóza a její vliv na metabolické a kognitivní zdraví"
 

Mgr. Kamila Ulčová

Koučka, lektorka komunikace a moderátorka. V IHCA se zabývá koučinkem změny životního stylu ke zdravějšímu a plnějšímu životu. V koučovací praxi s klienty pracuje na strategiích pro zvládání nadměrného stresu a úzkosti.

Téma: "Jak se bránit účinně stresu a úzkosti."
 
 

Mgr. Jakub Hrubeš 

Absolvent UK PEDF Praha. Sport prolíná celý jeho život. Kromě své činnosti v Akademii Mindset, je spoluzakladatelem mezinárodní koučinkové asociace IHCA, nebo spolumajitelem vzdělávací platformy pro fitness trenéry trenerskapraxe.cz. V současné době se věnuje především mentálnímu koučinku vrcholových sportovců.

Téma: "Mentální příprava sportovců."
 

Dr. Ivan Černohorský

Science, Health & Keto Enthusiast. Behaviorální ekonom. Vyvinul vzdělávací projekty Mindset Coaching®, Mindset Health Coaching zaměřené na psychologii změny chování a změny životního stylu. Zakladatel školy koučinku Mindset Academy s.r.o.

Téma: “Ketóza: Aktuální výzkum a čtyřleté osobní zkušenosti se změnou životního stylu”

VSTUPENKA zahrnuje:

- vstup na konferenci

- zaručené místo na všech přednáškách speakerů

- občerstvení

- následující networking a volnou zábavu

Vstupenka: 490,- KČ

Vstupenku si můžete objednat zde:

68a930d5-1101-4097-a676-641248cd7e95.JPG