top of page

TRANSFORMAČNÍ PROGRAM IHCA

Změna začíná tady

Progamy

Začátek

Trvání

3 měsíce

3 měsíce

3 měsíce

Rozbor krve

Opcionálně

Opcionálně

Opcionálně

Podpora osobního Health Coache

Vstupní wellness analýza

Frekvence setkání

14 dní

14 dní

Skupinová podpora 

(Health Coach a skupina)

průběžná diagnostika,1x měsíčně

Vyhodnocení výsledků po ukončení programu

Doporučení pro trvalé udržení změny

Cena

SKUPINOVÝ

PROGRAM

Výhodou programu je skupinová podpora. Společně s dalšími účastníky se totiž při workshopu vzájemně podpoříte a uvědomíte si, že v tom nejste sami.

24. Leden 2023

9 990,- Kč

INDIVIDUÁLNÍ

PROGRAM

Výhodou programu je zcela individuální přístup a časová flexibilita. V průběhu programu se totiž profesionální Health Coach bude věnovat pouze Vám a jelikož je program individuální, je jen na vás, kdy začnete.

Kdykoliv

11 990,- Kč 

ONLINE

PROGRAM

Výhodou programu je, že ho můžete absolvovat úplně odkudkoli, a nebude vám chybět ani potřebá podpora. Budete se totiž účastnit online skupinových workshopů, kde získáte motivaci, rady, zpětnou vazbu a to ať jste skutečně kdekoli.

Kdykoliv

5 990,- Kč

Jak program probíhá?

(Při zakoupení online programu se vás to netýká. Dostanete pouze Nutriční, Pohybový a Stres management plán)

1

Počáteční

konzultace

Počáteční schůzka s Health Coachem, nebo první skupinový workshop, kde si nastavíte pro Vás vhodný nutriční, pohybový a stress management program, a dohodnete průběh vstupní wellness analýzy.

4

Průběžné konzultace s Health Coachem

Konzultace s Health Coachem každých 14 dnů, kde zhodnotíte váš průběžný progres.

2

Vstupní wellness

analýza

Anamnéza
Měření na bioimpedančním přístroji
Základní biochemické vyšetření krve

 

5

Výstupní

analýza

Stejná analýza jako při vstupu. Porovnání výsledků na začátku a po ukončení programu. 

3

Implementace a vykonávání plánů

Implementace plánů do vašeho každodenního života.

6

Dokočení

programu

Tímto váš intenzivní program končí, ale váš nový životní styl se určitě nemění. Po absolvování byste se měli cítit skutečně jinak, transformováni k lepším a zdravějším návykům, a k těm starým se už nikdy nevrátit.

Často kladené otázky

 • Jaký je rozdíl mezi individuálním, skupinovým a online programem?
  U individuálního programu máte zcela individuální podporu Health Coache. Průběžné workshopy během vykonávání programu máte individuální a Health Coach se Vám zcela přizpůsobí. Program můžete také začít kdykoliv. Pokud preferujete úplnou časovou flexibilitu, je pro vás individuální program to pravé. Ve skupinovém programu máte každých 14 dní na skupinových workshopech vedených Health Coachem podporu a motivaci od skupiny (ostatních účastníků programu). Program má stanovené datum začátku a datumy průběžných setkání. Skupinový program je pro ty, kteří chtějí využít podporu, motivaci a zpětnou vazbu skupiny. Online program je stejný jako skupinový program, akorát se vše odehrává online. Průběžné workshopy s ostatními účastníky a Health Coachem jsou online přes zoom, a tak pro absolvování programu nemusíte být přítomni na určitém místě, ale můžete zvládnout program úplně odkudkoli.
 • Jak časově náročný je program?
  Program si z velké části můžete přizpůsobit podle vašich časových preferencí. Nutriční program je přizpůsobivý a záleží na vás kolik času strávíte s přípravou jídla, či půjdete do restaurace. Pohybový program vám zabere 30-90 minut každý druhý den. A stres management program vám zabere 15-30 minut denně.
 • Kdo bude můj Health Coach při vykonávání programu?
  Váš Health Coach bude jeden ze zdravotních koučů IHCA, který absolvoval Akreditovaný kurz Mindset Health Coach, a je trénovaný na vedení Transformačního programu. Pokud vám Coach nebude vyhovovat je možná jeho výměna za jiného Health Coache.
 • Jak probíhá vstupní wellness analýza?
  Vstupní wellness analýza se skládá z výše uvedených měření a proběhne individuálně po dohodě s Coachem.

Potřebujete pomoct?

Nemůžete se rozhodnout, který program je pro vás vhodný, nebo máte nějaké další otázky? Neváhejte nás kontaktovat a vše s námi probrat!

(00420) 775 680 057

bottom of page